Setkání 2004 Lehoakce Opava - pozvánka

Autor: Láďa Bláha (ladislav.blaha(())lehokolo.com), Téma: Akce, Zdroj: Luboš Pokora
Vydáno dne 08. 07. 2004 (6136 přečtení)
V září proběhne další setkání příznivců lehokol, tentokrát v Opavě a sice 10. - 12. 9.2004

Cituji z pozvánky hlavního organizátora Luboše Pokory:

Dovoluji si Vás pozvat na letošní setkání majitelů a příznivců lehokol do OPAVY, která slaví 780 let udělení městských práv a v jeho rámci se koná naše setkání.

Lehoakce se koná ve dnech 10 záři až 12 záři 2004, to je pátek až neděle. Program na tyto dny je následující.

Pátek 10 září: příjezd vzdálenějších účastníků. Protože někteří z Vás projevili na setkání v Poličce, zájem o výlet do polské Ratiboře, je tedy naplánován na tento den. Trasa: Opava, Hněvošice,Kobeřice, Sudice přechod, pak už je Polsko. Zpět se pojede část po stejné trase až do Kobeřic a pak odbočíme na Štěpánkovice, Kravaře, Hoštice, Opava.Po cestě je v každé vesnici možnost doplněni tekutin. Délka trasy 60 km. Čas odjezdu se upřesní v pátek.

Sobota 11 září: příjezd dalších účastníků podle domluvy. Od 9 do 11 hodiny předvedení strojů účastníků lehoakce a pak spanilá jízda Opavou. Tato jízda skončí ve stylové hospůdce na okraji Opavy, kde je domluven oběd. Po načerpání sil se vydáme na projížďku přes Otice do Hradce nad Moravicí. Zde při jízdě do vrchu vyjedeme na zámek - prohlídka zámku a pku. Sjedeme dolů, pří této příležitosti si vyzkoušíme brzdy a dále údolím Moravice do Žimrovic, kde bude v příjemné zahradní restauraci náš otočný bod. Zpět pojedeme po cyklostezce údolím Moravice do Opavy. Délka trasy 35 km.

Neděle 12 září: Odjezd těch kteří spěchají domů a pro ostatní je připravena projíždka okolím Opavy.

Ubytování pro účastníky je zajištěn na vysokoškolských kolejích Slezské univerzity. Cena za jednu noc je 150 kč. Přímo na kolejích je zajištěno uschování kol. Každý účastník který bude mít lehokolo, dostane jako upomínku na setkání tričko od sponzora setkání firmy Zamo. U svatého Petra je domluveno krásné počasí. Těm kteří se vypraví do Ratiboře stači občanský průkaz. Přihlášky prosím zašlete na email rpmotoservis@volny.cz do konce června, abych mohl upřesnit počet noclehů.

Kontakt: Pokora Lubomír Ed. Beneše 22 Opava 747 05 tel: 553 625 217, mob: 608 362 718

Fotky ze starších setkání najdete v rubrice Akce