Higracer lehokolo na prodej

Autor: administrator (), Téma: Galerie strojů a lidí, Zdroj: vlastní
Vydáno dne 11. 07. 2011 (47310 přečtení)

Zbavuji se svého lehokola. Bacchetta clone, super stroj z CrMo trubek profesionálně provedený ale stojící a nejezdící...Prodám lehokolo, amatérské nebo spíš nekomerční protože velmi profesionální stavby.
Rám je z chrommolybdenové oceli kolo je lehké, pevné. Malou serii rámů si pro sebe postavili lehokolisti z okolí Ústí nad Orlicí s přístupen k technologiím a materiálu ve Fort Frames. Jeden z těchto rámů skončil u mě, další má kolega a celkem jich bylo 4 nebo 5. I další součástky jsou profi - laminátové sedlo je od Azubu velikost L, jeho kování a zadní stojiny taky od Azubu, horní řízení je zase sklápěcí Azub. Kola na vysokých pevných ráfcích obutá do super pneu Schwalbe Marathon, osazeno řazením Shimano Alivio a kvalitními v-brzdami Tektro. Kolo je super, ale nejezdím na něm, propadl jsem skládačkám a tohle skladné zrovna není :-). Takže kolo přestože není zcela nové (mám ho skoro 3 roky), tak má najeto pouhých 50km během srazu před dvěma lety.
Detaily viz fotky, dotazy na emailu ladislav.blaha(at)lehokolo.com nebo telefonu 774585232 cena 15000,- Kč.
Jakožto highracer to není stroj pro začátečníky a menší postavy, sezení je dost vysoko a šlapání ještě výš. Pěkné kolo do dobrých rukou, mám ho rád, ale nejezdím na něm.
K vidění a vyzkoušení je na mojí prodejně skládacích kol Velorama.cz na Praze 8.